Sekce

Galerie

Boj

Boj

Moje další jednorázovka o Jasperovi. Tentokrát je o jeho pocitech z vegetariánství. Jasper je už padesát let s Cullenovými. Jak je na tom se svým sebeovládáním? Děj se odehrává během polední pauzy v jídelně.

Jeden nudný den

Jeden nudný den

Jeden obyčejný den v životě Edwarda a Belly. Nebo ne?

Velké díky Karolce, jsi nejlepší!

Perníková chaloupka

Perníková chaloupka

Další pohádka pro Nessie na dobrou noc. Jake opět vypráví s rodinkou v zádech.

Drahý Edwarde...

Drahý Edwarde...

Tohle moje starší jednorázovka, něktečí z Vás ji znají, jiní ne...

Edward odešel a už se nikdy nevrátil...

Dotknout se hvězd

Dotknout se hvězd

Jednoho dne se Bella dozvídá, že má rakovinu a nezbývá jí moc času. Edward jí nabízí záchranu a věčný život, ale ona odmítne. Pak přichází rozloučení a Bellina smrt.

Farewell

Farewell

Jednoho večera jsem narazila na Twilight fanvideo s krásnou písničkou a ještě úžasnějším textem a rozhodla jsem se napsat songfic. Původně jsem to psala z pohledu neznámé dívky a jednalo se o neznámého upíra, ale dá se to použít i v případě Belly a Edwarda. Kdyby nepřišel Jacob včas, mohlo to skončit takhle. Doufám, že se bude líbit :)

Růže pro Isu

Růže pro Isu

Prostě jsem měla na chvíli dost všech přeslazených scén.

Hrůzy minulosti znovu ožívají... Co když na konci pouti zbyde jen nenávist?

Jedna nemoc vše změní

Jedna nemoc vše změní

Bella je v nemocnici. Ocitla se zde po autonehodě, při níž jí umřeli oba rodiče. V nemocnici se Bella setká s Edwardem. V den jejího odjezdu z nemocnice se však dozví hroznou zprávu.

Bláznivý panelák aneb Je libo trochu guláše?

Bláznivý panelák aneb Je libo trochu guláše?

Základ téhle povídky padnu včera v autobuse něco kolem šesté večerní, když jsem přemýšlela o Vás všech dokonalých, úžasných a veselých stvořeních, které mě svými dokonalými příběhy dokážete uchvátit, pobavit, rozněžnit nebo rozplakat. Vzpomínala jsem na všechny své oblíbené hrdiny, na svoje ZUD a na povídku, ketrou bych chtěla psát později. Jak sem si tak přemýšlela vytanula mi najednou na mysli obrovská chata a v ní.... no hotový blázinec. Byli tam všichni, úplně všichni, které jsem milovala. Takové absurdní situace. Rozesmála jsem se v autobuse na celé kolo. Vážně, opravdu. Musela jsem vypadat jako magor. Domů jsem doslova letěla. Stihla jsem akorát shodit batoh ze školy a už jsem datlovala. Nezvládla jsem popsat všechno, co jsem viděla, to se prostě nedalo, ale něco z toho máte dole. Prosím, skuste si to představit a nechte v komentářích něco pěkného, co napadne s tímhle tématem vás. Pojďme se společně pobavit a vytvořit chvilkový, odpočinkový bezva upíří blázinec. :-)

 

P.S. Jednou by z toho měl být prolog k mé další kapitolovce. Nová hrdinka, nové místo, nový vlastní život.

P.S.S. Po provedeném testu na vybráném vzorku čtenářek doplňuji upozornění NEJÍST, NEPÍT A VYČŮRAT!

Bouřka

Bouřka

Krátká povídka o prvním setkání Jaspera a Alice. Přemýšlela jsem o tom, jak se asi Jasper cítil předtím, než vstoupil do toho bufetu. Tohle z toho vzniklo.

Bojovnice

Bojovnice

Povídka vypovídající o prvním dítěti Nessie a Jacoba. Ani nesmrtelnost a věčná láska nezařídí přehršli štěstí. Jsem si vědoma, že tu na toto téma již povídka (povídky?) jsou a jistě i lepší, ale já jsem s touto svou tvorbou relativně spokojená a když už tu jednou uvěřejňuji, proč ne toto? A také jsem zjistila, že všechny mé jednorázovky jsou krátké... Budu se muset naučit prodlužovat své myšlenky. :)

Žánr: depresivní

Postavy: Nessie, Jacob, Carlisle

Nákupní horečka

Nákupní horečka

Jedna upírka, která miluje nákupy, je dost. A co teprve, když jsou takoví upíři dva?

 

(Navazuje na Myšičko, myš...)

Poslední noc aneb Laskavý čtenář ještě jednou promine...

Poslední noc aneb Laskavý čtenář ještě jednou promine...

Tento příběh se narodil v mé hlavě hned po dopsání Laskavého čtenáře. Chtěla jsem ho zapudit, zahnat, ale někdy je to prostě silnější než vy... Pokud jste nečetli Laskavého čtenáře a chystáte se, raději nepokračujte. Pokud jste četli a máte pocit, že bylo řečeno dost, raději nepokračujte. Pokud na Vás doléhá nostalgie a sentiment i v červnu, klidně pokračujte... A promiňte, i tentokrát...

Konec světa III: Nový domov

Konec světa III: Nový domov

Když jsme se naposledy viděli, naši vegetariáni se smečkou mířili od Slunce a Volterrských. Nyní se dostanou tam, kde to ani Edward nezná. Vítejte v Bloodylandu! Novém domově našich hlavních hrdinů, ve světě nevídaných mravů, zvyků a technologie. Prostě tam, kde není nic normální...

Navždy spolu, pamatuješ

Navždy spolu, pamatuješ

Tak, je tu moje jednorázovka. Je o Edwardovi a Belle. Oba jsou lidé a znají se od dětství. Jsou nejlepší přátele a skoro dospělí, a objeví se problém, velký a Edward se ocitne sám bez Belly. Jak to dopadlo? A co Bella? Jak to s nimi nakonec skončí? Budou spolu?

Možná jednou...

Možná jednou...

Věčnost a nesmrtelnost mají i svou odvrácenou tvář...

Narozeninové přání - Část druhá

Narozeninové přání - Část druhá

Že býti vlkem není žádná prča pozná celá naše upíří partička.

Jste zvědaví, jak se s tím poperou?

Jo, to já taky...

 

(Je to tak 30+, takže bacha, čtení jen na vlastní nebezpečí)

Změna je život

Změna je život

Pracovně se tato povídka jmenovala "Deprese". A o té to také je.
Co když z Alice vyprchá její životní nadšení? Co je špatně? A kdo a jak to vyřeší?

Žánr: psychologické, romantické (snad)

Postavy: Alice, Jasper

Počátek naší bolesti často se v radosti skrývá

Počátek naší bolesti často se v radosti skrývá

Edward Bellu opustil. Ta se zhroutí a nevnímá okolní svět. Jeden úplňkový večer si jako vždy představuje jaké by to bylo navrátit čas. Jak asi většina z vás ví. Za úplňku se dějí divné věci. Bella se ráno vzbudí ve svém pokoji a zjistí, že se ocitla ve dni, kdy se seznámila s Edwardem. Zabrání střetu s Jamesem a co narozeninová oslava? Odejde i tak Edward?

Do starých kolejí

Do starých kolejí

Tak tohle je moje první věc, kterou jsem kdy napsala. Vím, že jsem nedávno zveřejnila Návrat do starých kolejí, ale doufám, že se na mě nebudete zlobit za to, že sem přidávám i povídku, která mé psaní odstartovala.

Kapitola Hlasování končí v knížce tím, že se Bella pohádá s otcem a pak se jde osprchovat. Já jsem přidala její první den ve škole po návratu z Volterry.

Temné Chicago

Temné Chicago

Vzpomínáte si, jak Edward Belle vyprávěl, že kdysi lovil lidi? Snažila jsem se to nějak popsat a vyšlo z toho tohle. Temné uličky Chicaga jsou nebezpečné a to hlavně pro dívky, které jsou nádherné. Nejlepší je v noci nevycházet vůbec, ale když tohle nedodrží jedna z dívek? Zachrání ji podivný chlapec, nebo bude nechána napospas osudu?

Konec světa II: Staří známí ze Země

Konec světa II: Staří známí ze Země

Kde jsme to skončili? Jo, už vím. Naše planeta bouchla. Jenže co je takový výbuch oproti pevné upíří kůži? A tak Země už sice neexistuje, ale Cullenovi ano. A když se tak promáchávají vesmírem, potkají staré známé ze Země. Zařídí si nový bejvák a vydají se na průzkum vesmíru...

Konec světa

Konec světa

Co se stane, když se Emmett nudí, Esme mu v rozčilení nevědomky vnukne nápad, on není dostatečně kreativní, Cullenovi nemají dostatečnou představovost a Emmett se rozhodne jim dokázat, že má pravdu? A co když je rozzuří, zdrhne a pokusí se usmířit Carlislovu vědeckou duši a něco pro něj proukoumat? Konec světa...

O Princezně v červených šatičkách

O Princezně v červených šatičkách

Jak to dopadne, když Jacob povídá malé Nessie pohádku a celá rodina mu do toho přidává své nápady. Aneb Červená Karkulka trochu jinak.

Pod pokličkou Myšičky

Pod pokličkou Myšičky

Aneb Když se autorka loučí :-)

Osamělá kopretina

Osamělá kopretina

Jak by to vypadalo, kdyby měl Edward natolik silnou vůli, aby odolal touze utrhnout si jeden výjimečný květ jen pro sebe ještě předtím, než ho měla Bella vůbec šanci poznat?

Neštěstí nechodí samo...

Neštěstí nechodí samo...

Četla jsem spousty příběhů postav ze Stmívání, ale ten Rileyho jsem nikde neobjevila. Nezaslouží si taky svoji povídku? Od narození ho potkávala samá smůla, a když už to vypadá, že je všechno dokonalé, přijde další neštěstí. A pak další v podobě Victorie. Tenhle upír má prostě smůlu a osud si s ním pořádně zahrává. Jak to skončí, víme všichni...

Strach z hlubin

Strach z hlubin

Otisk Quila a Claire. Od jejího dětství až po období, kdy už ta malá holčička není.

Věnováno všem, kterým se v poslední době nedostalo slíbené pokračování povídek. Protesty, prosím, směřujte k neschopné pracovní morálce.

Díky za přízeň, jež mě nutí psát dál.

Sibling love

Sibling love

A já si nedám a nedám pokoj. Prostě musím přidávat a psát smutný povídky. :( Takže tu máte další. Bella a Edward jsou sourozenci, ale milují se nadevše.

Předem varuji. Nekončí Happy Endem. (Tedy jak se to vezme) xD

Vánoční pohoda

Vánoční pohoda

Nessie a Jacob žijou poklidný život po boku její rodiny. Blíží se Vánoční svátky a s tím spojené i jedno překvapení. Prostě oddechová povídka :)

«   1 ... 32 33 34 35 36 37 38   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek