Sekce

Galerie

O uživateli

Tempy

Už. jméno: Tempy

Datum registrace: 7.8.2010

Poslední přihlášení: 14.2.2011

Reálné jméno:

Věk: 19

Práva: Písař

O uživateli: Podle Hippokrata bych měla být nejspíš cholerický člověk s nádechem sangvinika. Možná si řeknete, že to nejde dohromady, ale je to opravdu tak. Jsem toho příkladem. To C. G. Jung by to měl mnohem těžší. Myslím, že ani on by mě nemohl jednoznačně začlenit do jednoho ze svých dvou typů. Tím pádem vám neřeknu, zdali jsem introvert nebo extrovert. Myslím, že to pro začátek stačí o mojí osobě.
Nejsem si jistá, jak jsem se přesně dostala ke Stmívání. Už si nepamatuji, jestli jsem nejdřív viděla film nebo četla knihu. Hlavní je, že mě to baví. Však jo. Knížky úžasný (musím se přiznat, že docela nemusím třetí díl stejně jako u Pottera sedmý, kterým to Rowlingová podle mě poslala celý k šípku. Ale tady jsme na jiné stránce, takže dost o Potterovi).
Co bych Vám ještě o sobě řekla? Ráda koukám na seriály. Poslední dobou většinou v původním znění. Zbožňuju Supernatural (kdo by nezbožňoval Deana), The Big Bang Theory, Bones a poslední dobou ujíždím na Eurece. Toť asi vše. Když vás bude zajímat něco dalšího, stačí napsat.

Články: 8

Komentáře: 1

Kontakt

E-mail: lawwy37 [zavináč] seznam [tečka] cz

ICQ: 414777042

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek