Sekce

Galerie

O uživateli

Už. jméno: SoledatDarkness

Datum registrace: 29.10.2011

Poslední přihlášení: 19.4.2012

Reálné jméno: Bára

Věk: 14

Práva: Písař

O uživateli: Co o sobě říct? Jsem introvert, těžko si hledám kamarády, ale nevadí mě to. Všechny kamarády, které mám jsou kamarádi, se kterýma se vídám málokdy, bydlí daleko, ale denně strávíme hodiny na icq. Nejradši jsem zahrabaná v posteli a čtu mé oblíbené knihy nebo se utápím ve vlastní fantazii, která mi milosrdně nabízí útočiště před realitou.
Mám ráda...
...koně...
...černou barvu...
...metal...
...knihy...
...upíry...
...horory...
...karmínovou barvu ...
...tmavě fialovou ...
...MiSInku, můj notebook (bez ní bych nepřežila, skrývá všechny mé myšlenky, tajemství a příběhy)...
...bouřky ...
Moje nejoblíbenější knihy jsou My děti ze stanice ZOO, Hostitel, Bratrstvo černé dýky, Polévka z granátových jablek, detektivky od Aghaty Chrisie, Škola Noci, Andělé a hlavně mé oblíbené povídky na OurStories a bez-hranic. Dříve by mezi knihy patřilo i Stmívání, ale teď ne. Ze Stmívání mám ráda hlavně Volturiovy, jsou to mí milovaní záporáci, o kterých píšu moc ráda povídky.
Mé oblíbené filmy? Pár jich sem můžu vypsat: Nezvaná, Advent Children, Underworld, Van Helsing, Z Pekla, Ultraviolet, Matrix, Modli se za ráno, The Runaways. Je jich mnohem víc, ale to bych tu neměla nic jiného...
Mí nejoblíbenější autoři tady? Tak je to hlavně Eris se SafirouDarkfire na ourstories.eu a také nesmím zapomenout na FailleDraco a taky AndyAilce. Na stmivani-ff.cz je nejoblíbenější autorka jednoznačně Popoles.
Moje nejoblíbenější hudba? Evanescence, Nightwish a Apocalyptica.
Já a koně? Jezdím šest let. Mé nejoblíbenější plemeno je Anglický plnokrevník a Morgan. U všech plemen mám nejraději vraníky.
PS: U většiny mých komenrářů najdete tři tečky a to klidně i nekolikrát, je to taký můj osobní styl.

Články: 0

Komentáře: 8

Kontakt

E-mail: soledatdarkness [zavináč] gmail [tečka] com

Skype: cernypanter1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek

Edward & Bella