Sekce

Galerie

O uživateli

Paja

Už. jméno: Paja

Datum registrace: 10.8.2011

Poslední přihlášení: 2.4.2012

Reálné jméno: Pavlína

Věk: 22

Práva:

O uživateli: Jsem schopná přečíst všechno, co se mi dostane pod ruku. Od fantasy, románu, hororu přes detektivku po životopis. Někdy mám taková období, kdy jsem schopná nedělat nic jiného než být zahrabaná v posteli s hrnkem čaje v jedné ruce a knížkou v druhé (případně u noťasu, což je poslední dobou častější, díky skvělým autorkám tohoto webu) a číst, číst a číst, na to už je mé okolí zvyklé a ví, že v tu dobu se mnou opravdu žádná sranda nebude:D

Jsem fanda TW, ale v rozumné míře (díkybohu), ráda jsem tuhle ságu četla, koukla i na filmy, ale obecně upřednostňuju spíše knížky, no jo, klasika..

S tímto webem žiju (někdy mi přijde, že i zemřu tragickou smrti, a to z jednoho prostého důvodu: když se nějaká ctěná autorka rozhodne čtenářky pěkně podusit a nechat konec své povídky vražedně napínavý:D) už od jeho začátku. Vím, pěkná ostuda, že jsem se zaregistrovala až teď, sypu si popel na hlavu:D. Přesto mě neustále překvapují jeho úžasné autorky (doufám, že postupem času přibudou i autoři) svými novými (často i starými, protože většina toho je tak neskutečná, že to musím za čas přečíst znovu), neotřelými, zasrdcechytajícími dílky. Holky, jste neskutečně úžasné a já vám ze srdce přeju, abyste dál psaly, vkládaly a podělovaly se o svoje perly s netrpělivými čtenářkami, jako jsem třeba já.

Díky:)

Články: 0

Komentáře: 169

Kontakt

E-mail: PLotova [zavináč] seznam [tečka] cz

ICQ: 245530694

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek