Sekce

Galerie

O uživateli

Agule99

Už. jméno: Agule99

Datum registrace: 20.7.2012

Poslední přihlášení: 21.4.2016

Reálné jméno: Agule, Agi :)

Věk: 17

Práva: Písař

O uživateli: Zdravím všechny lidičky :)
Na stmivani.eu (odkud jsem se dostala sem) jsem prvně zavítala hlavně proto, že jsem milovala ten příběh jako takový a chtěla si vyzkoušet psaní. Že to jednou dotáhnu tak daleko, že budu psát vlastní příběh někde na Wattpadu (Agule99 - Vampýří chráněnka), to nemohl vědět nikdo.
A teď něco o mně. Zaprvé, šíleně se bojím pavouků a celkově jsem spíš bojácný člověk. Za druhé, jsem hrozně ukecaná osoba a jakmile dojde téma na moje oblíbené knihy... zkrátka a jednoduše mě nezastavíte. Za třetí, ano, jsem knihomol. Čtu od rána do večera, pak zhasnu a čtu při světle lampičky, klidně až zase do rána. Čtu snad od té doby, co číst umím a knížky jsou moje poklady, nedám na ně dopustit. Za čtvrté, miluju tanec, hudbu, svoji rodinu a přátele. Za páté, můj sen je stát se spisovatelkou. Za šesté, jsem Potterhead a Twilighter a jsem na to hrdá. Za sedmé... in English, please. Angličtina je moje druhé já a doufám, že se jednou do anglicky mluvící země přestěhuji. A za osmé, i když mi je nějakých náct, zbožňuji animáky ^^.

Doufám, že se vám moje příběhy budou líbit - a to jak ty, co najdete zde, tak i ty, co najdete na blogu/na Wattpadu. Jak už jsem psala výše, tak momentálně mám na Wattpadu rozepsaný jeden, v kategorii Mystery/Thriller. O vampýrech. O lásce. O smrti.

Vaše,
Agule99

ODKAZ na Web: stories-by-agule99.blogspot.cz

Wattpad: https://www.wattpad.com/user/Agule99

Facebook: https://www.facebook.com/storiesbyagule99/

Podpis: *A.99*

Články: 28

Komentáře: 12

Kontakt

E-mail: stories-by-agule99 [zavináč] email [tečka] cz

Jednorázové povídky

Poezie

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek