Sekce

Galerie

/gallery/10311895_10201155317364610_791803018_n.jpg

18+

Bella, Jacob a jejich intimní chvilka :)

Bella

Od doby kdy jsme se s Jacobem dali na pláži dohromady, uběhly tři týdny. Tři týdny utajování našeho vztahu před rodiči. Ne, že bych se bála Charliemu přiznat, že s Jacobem chodím, jen jsem pořád nemohla najít vhodnou chvíli a způsob, jak mu to oznámit. Ale pravdou bylo, že Charlie musel něco tušit, protože Jacob u nás byl pečený - vařený.

Byl pátek a s Jacobem jsme jeli k nám domů, abych mu pomohla s doučováním. Bylo opravdu, ale opravdu velice těžké přimět ho, aby se soustředil na učení. Jakmile viděl, že jsem zabraná do knih, jeho nenechavé ruce začaly bloudit po mém těle. Věděla jsem, že by chtěl víc než jen polibky, ale nikdy na mě netlačil. Vždycky věděl kdy přestat a někdy bylo opravdu těžké držet se na uzdě. Jak pro něj, tak i pro mě. Ale ten den měl Charlie službu až do noci, protože zaskakoval za kolegu, který musel náhle odjet z města.

Ležela jsem otočená břichem na posteli, okusovala jsem tužku a usilovně se snažila udělat si úkol do školy, abych se s ním nemusela nervovat v neděli večer. Právě jsem horlivě přemýšlela nad výpočtem složité rovnice, když mi začal prsty přejíždět po páteři. Nejdřív přes tričko, ale pak jeho ruce vklouzli pod něj, sjeli k žebrům a on mě polechtal.

„Jakeu, nech toho,“ hihňala jsem se a pokoušela se mu ruce odstrčit. Nějak  mi to nešlo, ale podařilo se mi převalit se na záda, takže jsem mu viděla do rozesmáté tváře, která se nade mnou skláněla.

„Neměl jsem tušení, že někdo může být tak lechtivej,“ provokoval mě, ale s lechtáním nepřestal. Klečel přede mnou docela blízko, ale ne natolik, abych nevtěsnala nohy mezi nás a nezapřela se mu jimi o hrudník.

„Shodím tě z postele!“ zajíkala jsem se, když na mě nepřestával dorážet.

„Nemáš šanci!“ vysmál se mi.

„Tak tohle teda ne!" zaječela jsem. Vší silou jsem se zapřela nohama o jeho hruď a zatlačila jsem. Jelikož neočekával, že bych mohla svoji výhrůžku splnit, nebyl na můj výpad připraven. Zavrávoral, překlopil se přes vlastní nohy a pak se ozvala se rána. Když jsem slyšela zakletí a těžké zafunění, rozesmála jsem se. Jacob ležel na podlaze a pokoušel se vyhrabat zpět na postel. Smála jsem se a nemohla popadnout dech. Chtěl mě chytit za nohu a stáhnout k sobě, ale stihla jsem vyskočit z postele a rozběhnout se do koupelny.

„No počkej!“ smál se, a když se sesbíral ze země, vyběhl za mnou. Myslela jsem, že mám vyhráno, ale ne. Strčil nohu mezi dveře a otevřel je.

„Swanová, že ti není hanba! Takhle mě skopnout z postele!“ Pomalu se ke mně přibližoval a já před ním couvala, směrem ke sprše.

„Netuším, o čem to mluvíš, Blacku!“ smála jsem se. Vždycky když mi řekl příjmením, chtěl mě vyprovokovat a já mu to tentokrát oplatila. Brala jsem to jako „milostné“ škádlení.

„Jo, tak ty netušíš?“ zubil se na mě.

„Ne!“ Skousla jsem si spodní ret, abych se nesmála, ale moc se mi to nedařilo.

„Ulechtám tě k smrti!“ rozhodl se a na tváři měl odhodlaný výraz.

„Ještě jeden krok a budeš mokrej, jako slepice!“ varovala jsem ho. Natáhla jsem se pro sprchu a pustila jsem vodu.

„Nebojím se tě!“ dušoval se. Pokoušel se tvářit vážně, ale nedařilo se mu to a rty se mu roztahovaly do širokého úsměvu.

Udělal výpad směrem ke mně a já mu nastříkala vodu rovnou do obličeje. Hleděl na mě, voda mu kapala z vlasů a nosu a zadržoval smích. Já jsem se na rozdíl od něj chechtala na celé kolo.

„Tak co, Blacku, dáš mi pokoj?“ dávala jsem mu poslední šanci a pak jsem mu zamávala sprchou před nosem.

„Ty ještěrko!“ zvolal, znovu po mě skočil a já mu opět nastříkala vodu do obličeje. Jenže tentokrát ho to nezastavilo. Popadl mě a zatlačil do sprchového koutu. Vytrhl mi hadici z ruky a otočil ji proti mně.

„Kdo s čím zachází, s tím taky schází, Swanová!“ smál se.

Voda mi natekla úplně všude. Smála jsem se a smích mi vzal veškerou sílu s ním o sprchu bojovat. Když si všimnul, že s ním už nezápasím, zavěsil sprchu na místo, ale vodu nechal téct.

„Mír?“ zeptal se jemně. Protřel si obličej a podíval se na mě tak něžným pohledem, až se mi podlomily kolena.

„Mír,“ odpověděla jsem zadýchaně a pokoušela jsem se odstranit prameny mokrých vlasů ze své tváře. Jeho ruce zastavili ty moje a já k němu vzhlédla. Dýchal přerývaně a nespouštěl oči z mých rtů. „Víš o tom, že ti sluší, když si mokrá, jako vodník?“ zašeptal chraplavě.

Usmála jsem se na něj a dala jsem mu rychlý hašteřivý polibek. Podíval se na mě s povytaženým obočím. Prstem jsem mu naznačila, ať se ke mně přiblíží a on to udělal. Sklonil se ke mně, přivlastnil si moje rty, ale já jsem mu nezůstala nic dlužná a polibky mu oplácela. Naše líbání se stávalo čím dál, tím víc vášnivějším a já cítila, jak se celá chvěji. Chtěla jsem ho, chtěla jsem, aby se TO konečně stalo. Toužila jsem po něm a moje tělo toužilo, aby se ho dotýkal tak, jako ještě nikdo před ním. Byla jsem rozhodnutá, udělat ten krok do neznáma.

Pevně jsem ho objala a začala jsem mu přejíždět rukama po zádech. Pod mokrým tričkem, se rýsovaly svaly hodné obdivu a já je chtěla vidět a stejně tak jsem chtěla cítit pod svýma rukama jeho pevnou kůži. Sjela jsem k lemu trička a přetáhla mu ho přes hlavu.

„Bells, tohle bych nedělal,“ řekl přerývaně a podíval se mi do očí.

Mlčela jsem. Místo odpovědi, jsem si přitáhla jeho hlavu a znovu jsem ho začala líbat. A tím jsem mu dala jasný signál. Jeho ruce začaly klouzat po mém těle. Hladil mi záda a tisknul mě těsně k sobě. Pak jeho ruce sjely k mému zadku a on jej pevně sevřel ve svých dlaních a přitlačil mě na sebe v místě, kde se mu napínaly kalhoty. Na chvilku se naše rty vzdálily, abychom mohli popadnout dech, ale pak se do sebe znovu vpily. Líbal mě náruživěji, než kdy před tím a já cítila, jak se celá třesu touhou. Přetáhl mi tričko přes hlavu a hned potom rozepnul podprsenku, která dopadla na zem, hned vedle trička, které tam pár sekund před tím odhodil.

Naše těla se dotýkala, kůže na kůži a já ani přes to nebyla spokojená. Chtěla jsem víc! Toužila jsem, aby to byl on, kdo mě zasvětí do tajů milování. V mojí hlavě se pořád ozývalo, že je to moc brzy, ale moje srdce to nevnímalo, cítila jsem, že to tak má být a moje zvědavost, mě nabádala k tomu, abych se ničemu nebránila.

„Jakeu,“ vzdychla jsem omámeně. Ruce mi zabloudili k opasku jeho kalhot a já se pokoušela mu ho rozepnout.

„Bells, víš určitě, že to chceš?“ Zastavil moje ruce a podíval se mi do očí. Zorničky měl rozšířené vzrušením a třásl se stejně jako já. Neodpověděla jsem, jen jsem se nejistě usmála. Pustil moje ruce a já pokračovala v rozepínání a stejně tak on, začal zápolit s knoflíkem u mých džínsů.

Chtěla jsem to, chtěla jsem vědět, jaké to je milovat se. Nejhezčí na tom všem bylo, že jsem se chtěla milovat s Jacobem.  Mezi polibky se mi v hlavě přehrála všechna naše setkání, a já si uvědomila, že při každém z nich, mě moje srdce zradilo a zběsile se rozbušilo. Ale proč?

„Protože ho miluješ!“ odpovědělo mi moje já a já si to konečně přiznala.

„Bello?“ zašeptal, popadajíc dech.

„Hm?“ zareagovala jsem nepřítomně, protože mě vyrušil z velice důležité věci. Zrovna jsem ho líbala na rameno, pak krk a bradu. A on si pohrával s mým uchem. Něžně ho laskal, a mně se roztřásla kolena.

„Co Charlie?“ zeptal se mezi polibky.

„Dnes je v práci až do noci,“ řekla jsem zadýchaně, když se mi konečně podařilo rozepnout třesoucíma rukama knoflík u jeho kalhot. Rukou jsem zavadila o jeho chloubu a polekaně jsem se mu podívala do očí. Usmál se na mě a začal mi stahovat kalhoty a pomohl mi svléct i ty jeho. Stála jsem předním jen v mokrých bílých kalhotkách a on přede mnou v černých boxerkách.

„Jsi si jistá?“ zašeptal a políbil mě na krk.

„Jako nikdy,“ řekla jsem s přesvědčením. Políbil mě na rty a zastavil vodu. Vzal mě do náruče a odnesl do pokoje. Opatrně mě položil na postel a odtáhl se. Dívala jsem se, jak si mě prohlíží, a zkřížila jsem ruce na prsou. Nebyly zrovna největší a to, že jsem ležela, tomu taky moc nepomohlo.

„Neschovávej se,“ zachraptěl. Sklonil se ke mně a pomalu odtáhl moje ruce z ňader. Jeho rty začaly bloudit po mém těle. Ze všeho nejdřív začaly líbat krk a potom pokračovaly níž, dokud nenašly jednu z mých bradavek. Když se jí dotkl, prohnula jsem se v zádech a slastně vydechla. Bylo to něco neuvěřitelného. Laskal moje prsa svými rty a rukama bloudil po mém těle, až narazil na kalhotky. Stáhl mi je a zlehka se dotkl toho nejcitlivějšího místa.

„Jakeu,“ vzdychla jsem a myslela jsem, že omdlím.

„Ššš!“ tišil mě. Jeho ústa si opět začala pohrávat s mým ňadrem a rukou mě přitom laskal mezi nohama. Hladil mě a přiváděl k šílenství, ale já chtěla víc.

„Jakeu, prosím,“ zaúpěla jsem.

Aniž bych věděla, kdy to udělal, vztyčil se nade mnou úplně nahý a já se na něj nemohla vynadívat. Uvelebil se mezi moje stehna a začal mě líbat, jak nejvášnivěji to šlo a já mu polibky opětovala stejně tak. Vlnila jsem se pod ním a jeho pevné mužství se o mě jakoby mimochodem otíralo. Jenomže mi to nestačilo, chtěla jsem ho cítit v sobě, ale on nespěchal. Znovu se na pár vteřin odtáhl a dotkl se prsty mého touhou rozbolavělého ženství.

„Jakeu,“ naléhala jsem, myslela jsem, že už to nevydržím. Podívala jsem se do jeho roztoužených očí. Koutek úst mu zacukal a on se na mě usmál tím svým uličnickým způsobem.

Když se do mě pokoušel opatrně vniknout, celý se třásl. „Bells, kdyby tě to bolelo…“ Snažil se ovládat ze všech sil.

„Jakeu,“ popohnala jsem ho. Nepoznávala jsem svůj hlas, byl plný neukojené touhy, až mě to samotnou vyděsilo.

Vyhověl mi a pomalu do mě vnikl. Sykla jsem bolestí, ale zapomněla jsem na ni, jen co se ve mně začal pohybovat. Cítila jsem se jako nikdy v životě, bylo to něco neuvěřitelného a já měla pocit, že se rozpláču. Jeho pohyby zrychlovali a moje tělo se jim přizpůsobovalo, bral si mě vášnivě a mezi polibky šeptal moje jméno. Nikdy jsem ani nedoufala, že to může být tak krásné, nikdy mě nenapadlo, že to bude s ním a v ten moment jsem si uvědomila, že bych tu nádhernou chvíli nechtěla sdílet s někým jiným, než jen s ním. Vzala jsem jeho hlavu do dlaní a přitáhla si ji k sobě, abych ho mohla políbit. Dala jsem do toho polibku všechnu vášeň, která byla uzamčena v mém těle, dala jsem do něj všechnu tu lásku, kterou jsem k němu cítila.

Jeho výpady byli čím dál naléhavější a moje tělo bylo čím dál víc ochotné jeho pohybům vycházet vstříc. Najednou mnou projela zvláštní vlna tepla a já vykřikla slastí.  Za pár vteřin se i jeho tělo otřáslo a jeho dech se zklidnil.

„Miluju tě,“ zašeptal, když si lehl vedle mě a přitáhl si mě do náruče. Usmála jsem se, ale jeho slova jsem mu neopětovala. Ne proto, že bych to necítila stejně, ale proto, že mi to, co se mezi námi odehrálo, vzalo veškera slova, dech a zdravý rozum.

předchozí kapitoladalší kapitola

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

maryblack

6)  maryblack (17.07.2014 10:37)

Ahoj Evelsten, moc se omlouvám, až včera se mi podařilo sednout k další kapitolce a kousek poupravit, takže snad se mi podaří i dnes zabavit chlapovi pc a dokončit úpravy. A jak bude všechno ok, hned ti sem vložím další kapitolku. Jsem vážně moc ráda, že se ti moje "spisovatelské nadání" líbí:D , moc si toho vážím.

5)  evelsten (17.07.2014 01:21)

hmhm...kedy bude prosím ďalšia kapitolka tejto skvelej poviedky, strašne mi tu chýba,pretože je to úžastná dávka romantiky, humoru a perfektného talentu skvelej autorky

maryblack

4)  maryblack (19.06.2014 18:21)

Niki: jsem ráda, že se kapitolka líbila :) Empress, měla dokážeš si představit jak horúco bylo mě, když jsem to psala?

3)  Niki (19.06.2014 12:37)

konečně... už jsem myslela, že se pokračování nedočkám... úžasné

Empress

2)  Empress (19.06.2014 12:31)

No konečne ma sem to FF pustilo
Takže... Čo som to len chcela? :D Musím úplne súhlasiť s evelsten, kapitolka to bola excelentná, zhltla som ju ako malinu, pritom mi bolo poriadne horúco a už sa teším na ďalšiu

1)  evelsten (19.06.2014 10:53)

Maryblack: Síce som včera napísala, že dúfam, že ďalšia kapitolka pribudne rýchlo, netušila, som, že až tak rýchlo, ĎAKUJEM Síce som minule napísala, že minula kapitolka bola tá najlepšia tak po tejto zas neviem, táto bola proste excelentná A keďže za každou kapitolkou tejto úžastnej poviedky napíšem, že je to veľdielo, za tým si budem navždy stáť Si úžastná autorka tej naj poviedky

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek