Sekce

Galerie

/gallery/BD-FF.jpg

Poslední novinka přibyla: 2. 12. (11:42)

Kristen na Governors Awards 2012.

Vzkaz od Stephenie Meyer.

Žádný ze zde zveřejněných materiálů není určen k dalšímu šíření.

GOVERNORS AWARDS 2012

2. 12.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

KStewartFans

VZKAZ OD STEPHENIE MEYER

1. 12.

Ahoj, všichni. Doufám, že už jste všichni zpátky s opravdu úžasného víkendu Díkůvzdání, který jste strávili s rodinou, s příliš vynikajícím jídlem, a zvládli kóma z přejedení.

Dva týdny zpátky, při dělání tiskovky pro Breaking Dawn 2, padlo mnoho otázek, na které jsem nemohla odpovědět, protože jsem nechtěla všechny naspoilerovat koncem filmu. V pár rozhovorech jsem slíbila, že na některé otázky odpovím na svých stránkách, až úplně všichni budou mít možnost film vidět. Takže teď, jestli je tu někdo, kdo ještě neměl šanci vidět film a opravdu se chce vyvarovat spoilerům, by měl přestat číst.

*** spoilery ***

Otázka, kterou jsem často dostávala, byla o tom, jaký mám pocit z té velké změny, která byla vložena do finálním závěru příběhu. Moje odpověď byla, že mi nepřijde, že by se od knihy příliš odbočilo. Pro mě tento moment byl už v knize. Bohužel jsme jej neviděli v celém jeho vzrušujícím a krvavém detailu, protože jsme svět viděli jen Bellinýma očima. Pár reportérů, se kterými jsem mluvila, chtělo vědět, kde v knize je tento moment skrytý. Odpověď je strana 590, třetí odstavec shora:

„Aro se mi díval do očí dlouhou, napjatou chvíli. Neměla jsem ponětí, co hledá nebo co našel, ale poté, co si mě tak dlouho měřil, se něco v jeho obličeji změnilo, jen lehký posun v nastavení úst a očí, a já jsem věděla, že Aro už se rozhodl.“

V tomhle krátkém rozboru po tom, co Bella odhalila rozsah své schopnosti, se Arovi v hlavě přehraje pravděpodobný výsledek bitvy s Cullenovými. Skoro tak, jak to vidíme ve filmu, Aro předpokládá vyrovnanější boj, než očekával, ztrátu příliš mnoha jeho klíčových členů gardy – a ještě nejpřijatelnější fakt – svoji vlastní smrt. I kdyby Volturiovi nakonec vyhráli, Aro by se toho již nedožil a dost pravděpodobně by autorita Volturiových byla, možná navždy, zlomena. A to je ta část vize – i když ničím nepodložená -, která ho donutila k ústupu.

Melissa Rosenberg a já jsme se o tom zmínily při jedné osudové večeři (během natáčení Eclipse), při které jsme se snažily najít způsob, jak udělat konec Breaking Dawn více filmový. Tenhle nápad závisel na – jak udělat tuhle Arovu vizi, aby si jí divák prošel? Odpověď byla vlastně jen jedna – už jsme měli postavu, která vidí budoucnost. Takže jediná opravdová změna je, že Alice vstupuje na scénu dřív, než v knize, a přijde do kontaktu s Arem.

(Je v téhle vizi pár malých provinění vůči mé mytologii? Ano, jak už někteří z vás poukázali. Shodli jsme se na pár odchylkách, které byly schváleny a omluveny ve jménu zábavy. Měla jsem pár komplikovanějších řešení, ale byla příliš matoucí a v závěru nebyla ani moc filmová. A jak vidíte, výsledek byl velmi zábavný.)

Několik reportérů se mě zeptalo, jestli bych v bitvě udělala něco jinak, kdybych ji v knize přímo napsala, odpověď je – ano. Především bych zabila více Cullenových. Myslím, že Volturiovi by ten den vyhráli; jejich talentovaní členové gardy by byli pryč a na řadu by přišla hrubá síla, která by určila vítěze – a Volturiovi mají více vojáků i zkušeností. Samozřejmě, že kdybych vyřídila Edwarda nebo tak něco, bylo by asi jasné, že jde vizi. Na konci, když bylo ukázáno, že šlo jen o vizi, slyšela jsem reakce dvojího publika, viděla jsem tu úlevu a nadšení. Sláva Billovi C, že vytvořil takovou perfektní emocionální reakci! Hraje si s našimi city jako virtuos.

Bylo to opravdu něco strávit trochu času s fanoušky na akcích s BD2 a sledovat s nimi film při premiéře. Byla to ta nejlepší zkušenost, kterou jsem kdy s Twilight filmem měla, perfektní závěr celé mé soukromé Twilight zkušenosti. Doufám, že jste si film, tenhle závěrečný třesk, také užili. Vy, čtenáři a diváci, jste ti, kteří celou tuhle desetiletou zkušenost udělali něčím neuvěřitelným a úžasným, a já Vám za to neskutečně děkuji. Doufám, že některé z Vás uvidím v březnu (nestydatá reklama The Host), protože myšlenka, že končí i můj vztah se čtenáři, mě dělá smutnou.

Šťastné svátky Vám všem, ať je celé tohle období plné dobrých přátel a dobrých knih!

S láskou,

Steph

StephenieMeyer

 

ARBITRAGE LUNCHELON

1. 12.

Včera se v LA konala slavnostní akce spojená s filmem Richarda Gerea Arbitrage. Rob se na akci stavil, vyfotil se s režisérem filmu Nicholasem Jareckem, s Kirsten Smith a i se samotným Richardem Gerem. Myslím, že kdyby Richard neměl brýle, byla by tu celkem reálná hrozba rozbití monitoru pod nátlakem sex-appealu :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

PattinsonLife

STILLSKA ALICE S BELLOU

30. 11.

TwiFans

DALŠÍ NOVÉ STILLSKY Z BD2

30. 11.


NOVÉ FOTKY STEPHENIE MEYER

29. 11.

The Hollywood Reporter vyhlašoval žebříček 25 nejvlivnějších autorů, kde se Stephenie se svými více než 63 miliony prodanými výtisky umístila na 10. místě. Na fotkách s Jakem Abelem (Ian) a Diane Kruger (Hledačka). Zároveň si také můžete přečíst celkem zajímavý rozhovor, který Stephenie THR poskytla. Mluví v něm o natáčení ságy, o jejím psaní, scénářích, konkurzech, The Host,...

KRISTEN NA VARIETY AWARDS STUDIO EVENT

29. 11.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

KStewartFans

A BAD LIP READING - NEW MOON

28. 11.

Pamatujete si video od Bad Lip Reading k Twilight? Mělo velký úspěch. Takový, že tu nyní máme verzi pro New Moon!

 

BILL CONDON PRO MTV

27. 11.

MTV zveřejnilo nové video s Billem Condonem, ve kterém mluví o tom, jak se připravovaly závěrečné titulky, které měly být takovým malým sbohem pro fanoušky.

Také se zmiňuje o možných bonusech na DVD, je tu prý pár dalších scén, které zachycují cestu Volturiových do Forks, pak scéna, kdy Bella trénuje k boji a kde ji Edward učí ten badass kopanec, který jsme viděli v závěrečné bitvě. Také o proslovu, který na bitevním poli měl Garrett. O slavné scéně s miskou s Jacobem a Rosalií se ale nezmiňoval.

Get More: 2012 VMA, Artists.MTV, Music

8 STILLSEK Z BD

27. 11.

PattinsonLife

DALŠÍCH DVACET OBRÁZKŮ V GALERII

TodoTwilightSaga

DOPIS OD BILLA CONDONA

26. 11.


Zdravím naši celosvětovou Twilight rodinu.

Z letadla z Madridu do Berlína vám znovu píšu, tentokrát ve chvíli, kdy konečně uvidíte výsledek toho, na čem jsme tak intenzivně pracovali. Je těžké uvěřit, že po dnešní premiéře v Berlíně bude moje TWILIGHT cesta u konce. Jsou to skoro tři roky, co jsem vám poprvé napsal. Jsem velmi hrdý na to, co jsme od té doby společně stvořili, a doufám, že ČÁST II plně splní vaše očekávání velkého finále Stepheniiny ságy. Držím palce, abyste se alespoň trochu ubránili spoilerům. Abyste se mohli těšit na zvraty a překvapení, která jsme pro vás připravili.

Znovu vám děkuji za to, že jste mi dali možnost cítit se součástí vaší fanouškovské online rodiny… za to, že jste spali ve frontách v San Diegu, za smích v hale H… za to, že jste přicestovali z takových dálek, abyste se k nám přidali v LA, k poslednímu stanovému městečku, k letošnímu Fan Campu. Děkuji za důvěru, se kterou jste mi do rukou vložili část něčeho, na čem vám tolik záleží – snažili jsme se každému detailu věnovat pozornost s vaší vášní. Nemyslím si, že se někdy budu stydět za to, že nás první natáčecí noc v Riu špehovali Twilight fanoušci z celého světa. Díky fotkám Belly a Edwarda z jejich líbánek, které byly postnuty online, jsme byli upozorněni na to, že chybí zásnubní prsten… (Omlouvám se – znovu!)

Stejně jako vy všichni, to, co si odnesu z doby, kterou jsem strávil ve Forks, jsou skvělá přátelství – s našimi talentovanými herci, novými tvůrčími partnery jako je třeba Melissa Rosenberg (scénáristka), Guillermo Navarro (kamera) a Phil Tippett (speciální efekty). Doufám, že se všemi zůstanu v kontaktu a že s nimi budu brzy opět pracovat na vysněných projektech. V LA, při pondělní premiéře, Phil řekl, že bychom měli udělat „krvavý, velký film s monstry.“ Ale šlo by tam zasadit muzikálové číslo?

Uvidíme se v kině.

Navždy,

Bill

Díky za to, že děláte Twilight domovem. Bill Condon.

TheTwilightSaga

A JEŠTĚ JEDNA

25. 11.

EdwardCullen

A JEŠTĚ JEDNA STILLSKA

24. 11.

The Twilight Saga

NOVÁ STILLSKA

24. 11.

RobstenDreams

NOVÉ BTS VIDEO S VLKY

23. 11.

CARTER BURWELL O PSANÍ UKOLÉBAVEK

22. 11.

Na oficiálním webu Cartera Burwella, autora score k Twilight a oběma částem Breaking Dawn, se objevil článek o vytváření hudby k druhé části. Celý si jej můžete přečíst zde, milý úryvek týkající se ukolébavek, máte tu :)

„Hudbu pro Breaking Dawn, part 2 jsem začal psát víc jak dva roky před jeho premiérou. Režisér, Bill Condon, navrhl, že jako Edward v prvním filmu hrál Bellinu ukolébavku, měl by teď stvořit ukolébavku pro svou dceru Renesmee.

To znamenalo, že jsem ji musel napsat ještě předtím, než se začala natáčet druhá část, která se ale natáčela zároveň s tou první. Ukolébavku chtěl Rob Pattinson zahrát před kamerou, musel jsem napsat něco, co by Rob mohl zahrát a měl čas na to se to naučit. Pár týdnů před tímhle Billovým návrhem jsem zjistil, že sám budu mít malou holčičku. Skladbu jsem tak nevyhnutelně psal s myšlenkami na svou vlastní dceru, stejně tak jako na tu Edwarda a Belly. Je to skoro stejné jako příběh Belliny ukolébavky, která byla původně napsána pro mou ženu. Z nějakého důvodu tu je jakási paralela mezi mým a Edwardovým životem.“

4 SCREENY Z BD2

22. 11.

BrandHeroin

BEHIND THE SCENE VIDEO

22. 11.

Názorná ukázka toho, jak se natáčela bojová scéna.

DALŠÍ NOVÁ STILLSKA Z BREAKING DAWN

22. 11

The Twilight Saga

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1 2 3   »

Bye

54)  Bye (02.12.2012 22:24)

53)   (02.12.2012 21:51)

hele,zase umíš SKVĚLE jiné věci - aspoň tak se vždycky uklidňuji já a ty vážně UMÍŠ

Bye

52)  Bye (02.12.2012 21:43)

Ano, had s očíčkama - vrchol mé tvorby.

Bosorka

51)  Bosorka (02.12.2012 21:12)

Doporučuji hady... a jako další level jsou šneci!

Bye

50)  Bye (02.12.2012 21:06)

Vzhledem k tomu, že jsem abolutní výtvarný antitalent, tak mě tyhle... věci dost děsej.

49)   (02.12.2012 21:02)

i ty Brute ,to chce veeelkou podložku nebo stůl
kde jsou ty časy,kdy jsem modelovala s dětmi housenky a ježky :p

Bye

48)  Bye (02.12.2012 20:56)

To nevím, ale muž měl dneska vlhké oči, když věnoval dcerce modelínu a ona z toho měla ohromnou radost. Taky mi přitom vyhrkly slzy do očí. Když jsem si uvědomila, že to pak budu uklízet.

LadySadness

47)  LadySadness (02.12.2012 20:04)

jop, Janebka to vystihla, to podpisujem
nezdá sa vám, že pri tom stole má Kristen vlhké oči?

Empress

46)  Empress (02.12.2012 14:55)

Tiež pripájam svoj podpis k vám
Pre mňa to rozhodne nieje LEN príbeh, pre mňa to je TEN príbeh, ktorý obrátil môj život o tristošeťdesiat stupňov! V jednej veci mi veľmi pomohol a za to nebudem môcť Stephanie nikdy dosť poďakovať

Bye

45)  Bye (02.12.2012 14:18)

Janebko, kde to mám podepsat? :)

44)   (02.12.2012 12:36)

připojuji svůj podpis k Janebce ( tedy ,tohle byste Steph vážně měly poslat ),protože mi to napsala přímo z hloubi srdce a jsem v tom s ní
je to JEN příběh,ale žádný jiný za můj dlouhý život mi nepřevrátil vnímání vzhůru nohama a když přidám VAŠE PŘÍBĚHY ... je to zázrak ,ve který jsem nedoufala , jo ,zase žiju a cítím ... jako v dobách sladké nezodpovědnosti za celý svět

Janebka

43)  Janebka (02.12.2012 02:05)

Díky, Stephenie,
změnila jsi můj život. Z domácí puťky hltající duchovní literaturu jsi uděla puberťačku hltající veškeré novinky ze života TW, ale hlavně Roberta Patinsona, jehož obrázky i nadále zdobí moji pracovnu. Moje děti se staly zřejmě nejmladšími, které musely sdílet mánii se svoji stárnoucí matkou, která chytla druhou mízu a do nekonečna sledovat filmy a poslouchat do zblbnutí písničky.
Děkuji Ti, Stephenie, že jsi mi ukázala nový svět a já díky němu směla poznat ty nejbáječnější lidičky, kteří se stali mými přáteli, se kterými se budu velice i nadále ráda stýkat.
Děkuji Ti, za novou a báječnou rodinku, kterou jsi mi dala.
Nehledě na další tvorbu FF, při které se mi nahrnula barva do tváří a já zjistila, že stále žiju!!!

Uáááááááááááááááááááááááááááá!!!

Děkuji!!!

P.S. A díky VÁM, dámy, které jste udělaly svět TW mnohem barvitějším, dramatičtějším a krásnějším!!!
Jste jedničky!

ambra

42)  ambra (01.12.2012 17:14)

Proč jsem si vždycky myslela, že je Richard prcek?

41)   (01.12.2012 17:10)

sakra sakra sakra - jeden víc sexy než druhý
nějak marně hledám pevnost svých kolen

Jalle

40)  Jalle (30.11.2012 19:34)

Cauis je pekne ulízaný

39)   (30.11.2012 08:13)

moc mě těší,že Steph takhle prokoukla - sluší jí to
a Hostitel ? - uvidíme,uvidíme

Bye

38)  Bye (29.11.2012 00:18)

Co, rozumět! Mně tu všechno spí, tak si nemůžu pustit zvuk. To je teprve Bad Lip Reading!

Bosorka

37)  Bosorka (28.11.2012 22:35)

Ještě tomu tak rozumět

Bosorka

36)  Bosorka (28.11.2012 08:40)

marcelle - máš pravdu! Já si to vůbec neuvědomila, odkud ho znám

Marcelle

35)  Marcelle (28.11.2012 08:29)

Miluju Koláčníka jako upír je bezva

1 2 3   »

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek