Sekce

Galerie

http://i89.photobucket.com/albums/k217/Lawsy_/lawsy/Icons/81812BDP2-11.png

Videorozhovory s herci z konference pro Breaking Dawn, part II. v LA.

Black Tree TV, ENews,

Yahoo, ET,...

Nevím, jak vám, ale mně už se přechozí článek sekal, takže videa dávám zvlášť sem. Zatím takhle, nebála bych se, že nebudou videa přibývat, takže kdyby byl zájem, můžou přibývat i tady.

Rozhovory z tiskovek najdete v článku zde.

ROZHOVORY S JAKEEM HAMILTONEM

Poslední stránky Twilight byly už dovyprávěny, ale jak si ty představuješ život Belly a Edwarda, z toho, co o nich víš, tak za padesát let?

Rob: Řekl bych, že... Bella má dům (směje se). Edward žije v přívěsu před ním (směje se). Renesmee ho nenávidí. A její matka jí říká strašné věci ve stylu: "Tvůj otec je neschopnej!" (směje se)

ACCESS HOLLYWOOD

Jste spokojení se svým platem, výhodami a motivací?

KRISTEN: Ano.

TAYLOR: Velmi.

ROB: Nevím. Mohlo by to bejt lepší :D:D:D:D

ROB PRO EXTRA TV

Extra TV si připravilo pár otázek, zatím je tu rozhovor jen s Robem. Nejhorší část na tom být upírem? Být pořád čistý. Film který jsi viděl víckrát než jednou? Přelet nad kukaččím hnízdem. Kolikrát jsi ho viděl? Asi tak milionkrát. Song, který ti hraje v hlavě? Pretty Young Pink (MJ). Z nějakýho důvodu ji mám v hlavě. Kvality, které hledáš u svých přátel? Dobrý vzhled. Je něco, co bys na sobě změnil? Chtěl bych být lepší tanečník. Vážně? Nejsi dobrý tanečník? Jsem strašnej tanečník. Fanoušci mluví o ratingu milostných scén. Co je pro tebe jednodušší, natáčet milostné scény nebo ty víc fyzické? Řekl bych, že milostné scény jsou stejně tak fyzické, vzrušující, dynamické. Rob není moc velký fanoušek Halloweenu, protože v Anglii z tohoto svátku nejsou posazení na zadek :D

Nejhorší část na hraní upíra? Kontaktní čočky a make-up. A ta nejlepší část? Jste jedna z nejvíc cool bytostí na světě, patříte ke Cullenovým a dobře vypadáte. Film, který jsi viděla víckrát než jednou? Bratři z donucení? Bože :D. Film, který tě rozbrečí? Single Man. Song, který ti hraje v hlavě? Tohle bude znít směšně, ale pořád si pískám Hej Hou, Hej Hou. Ani si to neuvědomuju, pár dní zpátky jsem se nachytala, jak si pískám nahlas a říkala si "Co to dělám?!" :D. Kvality, které hledáš u svých přátel? U každého to je jiné. Je něco, co bys na sobě změnila? Myslím, že odstávající uši. Je pro tebe natáčení milostných scén jen další den na place, směješ se tomu, je to zábava, nebo je to trapné? Trapné. Trochu.

ROB A KRISTEN PRO BLACK TREE TV

Rob vzpomíná na to, jak ho Catherine málem vyhodila, protože natáčení Twilight bral příliš vážně a ona chtěla, aby se i usmíval. Na otázku, na co nejradši vzpomíná, říká, že rozhodně na první díl. Nikdo ještě pořádně nevěděl, co se stane. Také mluví o poslední scéně, kterou natáčel - s Kristen dotáčeli Bellin první lov v lese. Prý to bylo zvláštní, protože tam v podstatě jiní herci nebyli a neměli se tak s kým rozloučit. Je zvědavý, jaké to bude, když skončí promo Breaking Dawn. Na otázku, které filmy může vidět pořád dokola, odpovídá Přelet nad kukaččím hnízdem a Maska. Přelet viděl asi tak stokrát, Masku jako malý sledoval pořád dokola, takže asi tak tisickrát.

Reportér Shaun Edwards nadhazuje včerejší účast Kristen na předávání ceny pro Jodie Foster, Kristen říká, že to bylo skvělé a že Jodie miluje. Konec ságy pro ni není jenom smutný, je opravdu štastná, že zvládli celou sérii dokončit. Ona sama ničemu sbohem nedává. Mluví o posledním dni natáčení, na rozdíl od Roba si vybrala ten druhý konečný den, kdy natáčeli líbánkové scény na St. Thomas. Většinou jsou prý lidé rádi, když natáčení skončí, ale tohle bylo o něčem úplně jiném. Stejně jako Roba se ptá na film, který viděla nejvíckrát. Odpovídá, že když byla malá, byla posedlá Knihou džunglí. Shaun na to reaguje tím, že Kniha džunglí je film, který se dá pustit na DVD, když jste malí, a sledovat pořád dokola. Kristen ho opravuje, že ještě byly VHSky :D

ROZHOVORY PRO E!NEWS

V podstatě se Jason Kennedy ptal obou na to samé. Dokázali by si představit natáčení bez toho druhého? Kristen odpověděla, že teď už ne, nedokáže si ani představit, kdyby Jacoba nehrál Taylor. Myslí si, že Rob to má stejně, ale možná z jiných důvodů, protože je cvok. Pak přijde řeč na upíří sex. Ptá se, jestli Kristen do milostné scény něco vložila. Říká, že ano, protože chtěla, aby tuhle scénu měla pod kontrolou. Natáčeli zblízka jejich obličeje, bylo to strašné. Prý obvinovala Billa, že ji připravuje o zážitek skvělýho upířího sexu! :D

Rob si natáčení bez Kristen představit nedokáže, říká, že ona byla důvod, proč vlastně na konkurz Edwarda šla, stejně tak režisérka Catherine Hardwicke, prý to vypadalo jako dobrý teen film a byl to jeho první film v Americe, tak nechtěl udělat chybnej krok. Když přijde řeč na milostnou scénu, je trochu zmatený, protože milostné scény pro oba filmy se natáčely ve stejný týden. Jeden den to bylo něžné a hned druhý den dělali ohromující věci. Upíří sex má být něco jako ta nejlepší věc na světě. Nakonec říká, že Rob všechno pozornost a paparazzi zvládá a ptá se, jestli je nějaká pravidelná věc, kterou by si přál dělat v klidu. Rob odpovídá: „Chodit kolem a kastrovat paparazzi?"

Baví se o tom, že se z herců na place stala skoro rodina a teď je to, jako by se rozpadla. Taylor reaguje s tím, že rozhodně zůstanou dál v kontaktu, protože si jsou všichni tak blízcí. Říká, že si nikdy nepředstavoval, že by někdy byl v pozici, v jaké teď je. Kdybyste se ho prý zeptali, někdy po prvním či druhém filmu, jestli něco takového čeká, řekl by, že absolutně ne. Poslední roky pro něj byly, jako by se mu splnil sen. Jednoznačně nejmíň mu na hraní Jacoba bude chybět sundavání trička. Moderátorka povídá, že u toho vypadal, že si to užívá. Taylor se směje a říká, že ho těší, že to tak vypadá, ale že v takových podmínkách počasí, ve kterých natáčeli, to sranda nebyla.

ROB A KRISTEN PRO YAHOO

Krátké video o tom, že Rob a Kristen chtějí znovu pracovat spolu. Rob tvrdí, že určitě. Kristen říká, že pracovala s tolika herci, se kterými by chtěla pracovat znovu, ale v tomhle případě bude muset být ten případný film vážně dobrý, protože spolu přeci jen hráli v pěti filmech. Kristen doufá, že přijde něco skvělého a odlišného, Rob nechce, aby to byl upíří film.

ET - TAYLOR, KRIS, ROB

ACCESS HOLLYWOOD - ROB, KRISTEN, TAYLOR

Vtipné je, když Rob se Shaun mluví o "nadávkové slenici", kterou měla Mackenzie. Říká, že naštěstí u sebe nenosí hotovost, takže se tomu většinou vyhnul. Prásknul Petera, že pravidelně platil, třeba dvacet dolarů za den. Rob prý vždycky říkal: "Mackenzie, dám ti to, až dotočíme." :D

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

kytka

5)  kytka (04.11.2012 21:11)

Díky moc za překlady.

Marcelle

4)  Marcelle (04.11.2012 18:30)

tamias01

3)  tamias01 (03.11.2012 22:18)

moc děkuju za překlady bez nich bych byla ztracená

matysekmj

2)  matysekmj (03.11.2012 19:05)

Ajji, díky za překlady je to fakt super pro nás nemluvící
Představa za padesát let je fakt skvělá

1)   (03.11.2012 08:01)

Ajjinko upřímně a bez mučení přiznávám,že jsem na počátku roku vplula na tyto stránky díky tvým neuvěřitelným News ,teprve pak jsem opatrně začala číst a dál už to je jasné ...
takže znovu skládám TOBĚ poklonu za perfektní zpravodajství a velké díky za prima svět FF

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek