Sekce

Galerie

/gallery/laugh_by_glamz.jpg

ZOOM; Pravdivý příběh Edwarda Cullena; Suvenýr z pláže; Královská honěná; Hlavně se z toho nezbláznit; Líbánky; Upír na krku I; Travička zelená; Veverka Mařka, socka a jedna pláž; Neobyčejný den; Nááá Bílé hoře Edwááárd tam; Bella a Sebastian; Můj milovaný mimoň; Velmi křehké vztahy; (Ne)zdary Mika Newtona; Na nič nemysli; Návrat do zeleného ráje; Navždy s tebou; Nejvyšší cena za život; Nenávist vs. láska.

A je to tady! První část hlášek z povídek právě spatřila světlo světa. Chceme poděkovat všem, kteří poslali svoje oblíbené hlášky, a doufám, že budete posílat dál. A nejenom Vy. A teď už ty slibované hlášky!

 

ZOOM – Karolka

Bolest v ruce se z levelu „Je mi na umření“ přesunula na o něco snesitelnější „Ještě stihnu sepsat závěť“. (4. kapitola)

 

Pravdivý příběh Edwarda Cullena - Karolka

„Nešhej, mrkvo... ti ubalim.“ Kousnul jsem se do jazyka.

„Je v posledním stádiu,“ řekl smutně a zamrkal druhým, třetím a čtvrtým okem.

 

Suvenýr z pláže - Karolka

„Mám pro tebe skvělou zprávu, Rachel. Do konce života už se mě nezbavíš.“

 

Královská honěná – Sfinga a MisaBells

„Sličná vampýrko, prokaž mi tu čest a staň se mou královnou,“ recitoval Emmett, a když Bella sešla dolů, klekl na jedno koleno.

„Ví o tvém alkoholismu Rose, Emmette?“ vyzvídala překvapeně Bella a Edward se smíchy zlomil v pase.

 

„Ehm… asi máš špatný batoh, Same,“ špitla Bella na jeho zádech.

 

Hlavně se z toho nezbláznit – Misabells

Jak mám hlasitě vít, sakra? Výt bych věděl, to mi jde na první dobrou, ale hlasitě vít a ještě u toho běžet?

Levý stonek přes pravý stonek! Obtočit! Pravý stonek přes levý stonek! Zamotat! Řval na celý les.

 

Líbánky – Misabells

„Od čeho? Hele, tohle už není vtipný. Buď jsi vážně jako králík, nebo šicí stroj, anebo já jsem lenochod, protože jinak si to neumím představit. Přece bych nepropásla tři milování s tebou!“ hysterčila jsem.

 

Upír na krku I – Misabells a Hanetka

„Hrajete si se mnou? Sir Newton zemřel počátkem osmnáctého století.“

„Tak tenhle je živej až moc,“ ušklíbla jsem se. To, že mluví divně a ví, kdy umřel Isaac Newton, neznamená, že je upír, ne? Je hodně lidí, co tohle ví, ne? Třeba… no, teď mě nikdo nenapadá, ale určitě takoví jsou. (4. kapitola)

 

Travička zelená – Ajjinka

Strom. Strom. Strom. Strom. Strom. Strom.

„Mohla bys toho, prosím, nechat?“ slyšela jsem zoufale Edwarda. Nechápavě jsem se na něj otočila. „Já ty stromy vidím taky.“

 

„Co když ti ten tygr na střeše poškrábe lak?“

 

Veverka Mařka, socka a jedna pláž – Carlie

Celé 2 hodiny bez Edwarda…….
Vyluxovala, vytřela podlahy a prach na nábytku, pak vymalovala celý dům a znovu vytřela, nahodila novou fasádu (na dům), a potom si povzdechla: „A co tu zbylou hodinu a 50 minut?“

 

Neobyčejný den - Alice Brandon

Jen počkej, Edwarde! A ty taky, ty blbečku z parkoviště, počkej na mou pomstu. Říká se, že pomsta chutná nejlépe za studena. A tady ve Forks bude servírována přímo ledově vychlazená. (1. kapitola)

 

'A teď se ještě tváří, jako by uměl číst myšlenky. Ježišmarjá, proč na mě tak zírá? Je vážně divnej.´ Jessičin pohled zabloudil Edwardovi přes rameno. ´Hele, Mike, ten bude mít určitě zájem. Ne jako tenhle magor.´ Zamumlala svoje „ahoj,“ a zmizela. (6. kapitola)

 

Ona usnula uprostřed milování s ním.

Tolik k tomu, že je ve všem nejlepší. (10. kapitola)

 

Nááá Bílé hoře Edwááárd tam - Alrobel

Carlisle je dóóóktor nééé informááátor,

On má v kapsičce déééfibrilááátor.

 

Bella a Sebastian – ambra

„A ještě ke všemu je snad nesmrtelnej. Už by se měl dávno sotva belhat a vidíte ho, chlíváka!“ Kývnutím hlavy upozornil na Edwarda.

 

Můj milovaný mimoň - Grace

Doktor Cullen prohlásil, že mám otřes mozku a že mě celou noc musí někdo budit. Táta u toho nebyl - chodil po nemocniční chodbě a přes telefon zjišťoval, jestli moje mizerná pojistka pokryje vzniklé škody, takže jsem se dopředu smiřovala s tím, že budu muset budit sama sebe. Pokud mě před dalším probuzením nezabije krvácení do mozku nebo tak něco. (2. kapitola)

 

Můj nositel – ne, vlastně nosič, nejsem přeci žádná genetická informace – šťouchl do dveří a nerozhodně se zastavil. (3. kapitola)

 

„Já netrénuju,“ dodal, když viděl, že mi první verze nestačí. „Já jen tak běhám. Někdy.“

„A já mám otřes mozku,“ vzdychla jsem. Už jsem ho neviděla, moje víčka najednou vážila tunu.

„Proto taky běhám. Kolem vašeho domu. Už dvě hodiny.“ Řekl to tak tiše, že jsem si nebyla jistá, jestli se mi to jenom nezdálo. (3. kapitola)

 

„Neměli by mě spíš kontrolovat vlastní rodiče?“ Edward zatěkal pohledem ke skříni.

„Co?“ nechápala jsem.

„Byli tu. Asi před půl hodinou.“ Tak teď už jsem byla probraná dokonale.

„A?“ Proč jsem z něj musela všechno tak páčit?

„Schoval jsem se. Do skříně.“ Od dalších úvah na téma Edward Cullen mezi mými spoďáry mě zachránil pohled na jeho aktuální ohoz. (4. kapitola)

 

Nakonec mi poručil zůstat dalších pár hodin v posteli – hodný chlapec – přidal radu ohledně nerozrušování se – naivní chlapec – a nakonec se dvakrát zhluboka nadechl a zamračil. No, nemusel tak okatě dávat najevo, ať si vyvětrám. (5. kapitola)

 

Zarazila jsem se u knihkupectví a přemýšlela, jestli nekoupit Edwardovi nějakou odbornou literaturu o lidech, co slyší hlasy, ale pak jsem si vzpomněla na Carlislea. Pokud je Edwardův otec doktor, nebudu se jim do toho montovat. Jestli je s ním něco v nepořádku, museli si toho doma jistě všimnout. Kdo ví, třeba je to, jak se projevuje teď, jeho nejlepší období. Třeba byl dřív úplně mimo. (5. kapitola)

 

„Modrá ti vážně hrozně sluší,“ vydechl zasněně, skloněný nad mým obličejem. Až po druhém polibku mi došlo, že měl na mysli moje monokly. (5. kapitola)

„Rozčiluje tě, že jsi mě nedostal na stříbrném tácku s růžovou stužkou a s nápisem Pro Edwarda?“ (6. kapitola)

 

Už jsem zmínila, že udržoval tu šílenou rychlost, kterou mi předvedl už v Port Angeles? Nasucho jsem polkla a zatlačila nohy do podlahy, jak jsem se snažila trochu nás zabrzdit. (7. kapitola)

 

Znovu mi položil ruku na stehno – s uspokojením jsem zaznamenala, že asi tak o pět cenťáků výš než před chvílí – a podíval se na mě tak, až mi srdce skočilo trojitého Salchowa (jo, táta kouká i na krasobruslení). (7. kapitola)

 

Tři věci jsem věděla naprosto jistě:

Za prvé: Když už jsem tu, tak si rovnou odskočím.

Za druhé: Edward líbá asi tak tisíckrát líp než Mike (na tu trapnou zkušenost s Benem jsem se snažila zapomenout, takže jsem ho do srovnávacího žebříčku ani nezařadila).

Za třetí: Pravděpodobně miluju Edwarda Cullena. Tesilkám, Jessice a svému dosud zdravému rozumu navzdory. (7. kapitola)

 

Máma stála u linky, zírala na velký kus syrového hovězího a přemýšlela, jaká choroba by ji mohla zachránit tentokrát. Než se stihla zlomit v křečích nebo se s úpěním chytit za hlavu, rychle jsem zvedla ruce a couvla:

„Dneska fakt ne, mami, za chvíli jdu ven. Zkus přemluvit tátu. Kdysi mi vyprávěl, že na skautském táboře jednou uvařil.“ (8. kapitola)

 

„Těšil jsem se,“ usmál se na mě a já z jeho dechu ucítila opojnou kombinaci jeho vlastní vůně, mentolové ústní vody a pak ještě něčeho… Nedokázala jsem to identifikovat, ale zničehonic mi naskočil ranní obrázek z kuchyně. Ten kus krvavého masa. Že by u Cullenů snídali tatarák? (8. kapitola)

 

„Billy, Jacobův táta, se dal k mormonům. A jako čtvrtou ženu si vyhlídnul mou mámu. Takže chápeš, že na ryby už chodí Charlie zase sám. Ale Billy je hrozně škodolibej a občas navede Jacoba, aby k nám zavolal a nechal se pozvat. Jeho tři ženy už pro něj odmítly vařit. Všechno sežere,“ zamračila jsem se při vzpomínce na Jacobovu poslední návštěvu. (8. kapitola)

 

Tentokrát jsem to neslyšela, ale Edward zřejmě ano. Odtáhl se ode mě, zamračil se a rozhrnul nejbližší křoví.

„A tohle je co?“ zasyčel naštvaně.

Chvíli jsem nic neviděla. Až pak. Mezi stromy se začaly míhat svalnaté polonahé postavy.

„No, tyhle znám taky. To je Sam, další frajer z La Push. Taky se dal k mormonům. A jak tak koukám, nejspíš si pořídil pár manželů.“ (8. kapitola)

 

Ponožky, tričko, džíny… Nosí spodní prádlo? Pod tesilky určitě, ty by ho kousaly, ale dneska má džíny takže…

„A ona existuje nějaká laboratoř, kde se testuje upíří sperma?“ (9. kapitola)

 

„Cullenovy znám. Nemyslíš doufám toho kluka, co musel být doteď někde zavřenej a chodí po městě pořád v těch hadrech, na který si zvyknul v blázinci?“ (10. kapitola)

 

K autu jsem doklopýtala celá ubulená a nahlas té červené kraksně slíbila, že jestli nenastartuje, vlastníma rukama ji rozemelu na kovový prášek, který nechám rozptýlit po celém státě Washington. Asi jsem zněla věrohodně, protože naskočila na první pokus. (12. kapitola)

 

„Víš, jak bych se klidně mohla jmenovat?“ přerušila jsem ho. „Renéiny neplodné dny,“ ušklíbla jsem se. (14. kapitola)

 

Velmi křehké vztahy – Ree a Ajjinka

„Jsem Edward Cullen, ale holky mi říkají bejku,“ řekl ten mladík a auto zaplnila vůně jeho svěžího dechu.

„Isabella Swanová, ale holky mi říkají svině,“ představila jsem se. (1. kapitola)

 

„Bello, kdybys byla na starší,“ začal Edward a laškovně na mě zamrkal. Teda… on si myslel, že to bylo laškovně. „Já jsem teď tak trochu volný,“ usmál se.

„Zato kalhoty máš těsné,“ odpověděla jsem mu. (4. kapitola)

 

Přešla jsem přes Charlieho a potom rovnou do sprchy. Chvíli trvalo, než začala voda téct. Sprcha se dlouho nepoužívala, tak asi zrezly trubky. Po půl hodině jsem vylezla, zabalila se do ručníku a vyšla z koupelny. Charlie se právě dostal z bezvědomí a vyděšeně na mě hleděl.

„Kdo jsi? Co jsi udělala s Isabellou? Sežrala jsi ji?“ zeptal se a při poslední otázce mu zasvítily očka.

„Já jsem Isabella,“ řekla jsem naštvaně.

„Lžeš,“ zakřičel a namířil na mě… hřeben? „Isabella je černoška,“ křikl a oči se mu stáhly do tenké linky. (8. kapitola)

 

„Vy znáte Billyho?“ zeptala jsem se nakvašeně a vraždila ji pohledem. Nyní, víc než jindy, mi vadilo, že nemám v očích lasery. Propálila bych ji skrz na skrz.

„Ach, děvče, proč si myslíš, že je ochrnutý?“ zeptala se se smíchem a pevně mě objala kolem ramen. (8. kapitola)

 

Sedla jsem si na patník, hodila nohu přes nohu a vytáhla z batohu vysílačku.

„Tady Rybana, tady Rybana,“ řekla jsem do ní a čekala, až se ozve odpověď. Dlouho nepřicházela.

„Slyšíme tě, Rybano. Udej pozici.“ Rozhlédla jsem se kolem. Všude byly stromy. Jak se z téhle šlamastiky vyhrabat? Kdybych tak s sebou měla svoji vlastnoručně vyrobenou GPSku… Tu jsem však darovala Billymu k jeho 60. narozeninám. Už se pak nikdy neztratil.

„Na severu stromy, na jihu stromy, na západě začátek cesty, na východě konec cesty,“ zahlásila jsem jako poslušná skautka a čekala na odpověď.

„Vyhledáváme tvou pozici,“ ozvalo se zaškrčení. „Už to máme, jsi v… prdeli,“ ozvalo se a vysílačka utichla. No super, pozici znám, ale nevím, jak se dostat do Tibetu. (8. kapitola)

 

„Takže seš sólo,“ zkonstatovala jsem.

„Ne, já nezpívám,“ zamračil se. (9. kapitola)

 

„Bello?“ zašeptal mi Edward do ucha, kolem něho mi naskákalo pár rampouchů. Celou mě rozechvěl.

A já najednou totálně roztála a stejným tónem jsem zavzdychala: „Edwarde!“

„Bello?“ zkoušel to znovu u druhého ucha.

„Edwarde!“

„Be-“

„Jo! Jsem Bella! Tak už mě polib!“ kňourala jsem a špulila u toho rty. (9. kapitola)

 

(Ne)zdary Mika Newtona – Ree a Ajjinka

„Dnes ti to moc sluší, Lauren,“ polichotil jsem jí a jedním okem fascinovaně sledoval její pohupující se půlky. „Napadlo mě-“ Zastavila se a já do ní málem vrazil.

„Newtone, seber si svý nadržený nádobí a odstřel!“ křikla vášnivě a mě polil úžasný pocit. Má to ráda tvrdě. No, proč ne!

Spokojeně jsem se na ni usmál, a než stihla odejít, přitlačil jsem ji na svou vypracovanou hruď a své ruce položil na to dokonalé dílo v zadní části jejího těla. (1. kapitola)

 

„Vypadni. Mám rande a nemíním přijít pozdě?“

Se šklebem se na mě otočila a prohlásila:

„Řekl ti už někdo, že rande s tvou vlastní rukou se nepočítá?“ (1. kapitola)

 

Všechny krabičky kondomů, které jsem si dneska koupil, byly rozsypané na hromádce a nahoře se skvěl papír s nápisem: Jeden z nich je prasklý. Hádej který! (1. kapitola)

 

„Vážně!“ přitakal jsem. „Miluju děti, tu jejich… dětskost a tak!“ (3. kapitola)

 

Na nič nemysli - Gaul

„Fasa, takže keď teraz pošlem Edíka do riti, pôjde tam?“ zaškeril sa Emm a v očiach mu nebezpečne poskakovali iskričky.

„Emmett Cullen, skúsiš to a si mŕtvy,“  varoval som ho prv než vyslovil osudnú vetu.

Našťastie pre mňa sa Riť volala jedna dedinôčka v Rumunsku, takže som neskončil v niečiom zadku. Znovu som čakal vyše troch hodín, aby ma s môjho výletu niekto oslobodil. Mal som totiž obmedzený výbeh. Nemohol som sa pohnúť za hranice Rite.  Ja toho Emma zabijem.

 

Návrat do zeleného ráje - ambra

A Cullenovi fajn, jen ten barák potřebuje tak týden vyvětrat, zřejmě jim někde pod podlahou chcíplo pár myší. Nechápu, jak to můžou vydržet. Říkal jsem jim to, ale tvrdili mi, že nic necítí. Dokonce i Charlie to popřel, což nechápu,“

 

Navždy s tebou- ScRiBbLe

„Alice, počkej,” vykřikla jsem ve snaze zachránit se před udušením šaty, které mi narvala do ruky a ony mi nějak přepadly na obličej. Zastavila se a zamrkala. Nejdřív jsem se vydýchala, abych nekoktala a nepopadala dech jako šílenec. „Víš, mám problém,” začala jsem, „neumím tančit,” dodala jsem potichu. Rozesmála se okamžitě.

„S tím si nedělej starosti, Emmett tě to naučí, už se nám s tím chlubil.”

„Emmett?” dostala jsem ze sebe vyděšeně a nevěřícně na ni zírala. Samozřejmě, že jsem ho nepodceňovala, ale představa, že se mnou tančí takový obr a třeba mi nedopatřením šlápne na nohu… Auu, to by asi bolelo. (5. kapitola)

 

„Jo a mimochodem, Miku,” řekla jsem, „myslím, že se ti na nose dělá pěkně velký uher,” ukázala jsem si na špičku nosu a zkřivila ústa, „měl bys s tím něco dělat, aby ti náhodou samovolně nepraskl a neohodil spolužáky.” Okamžitě od Mika všichni odstoupili, jako by měl nějakou nakažlivou chorobu. Jestli se před chvilkou tvářil jako bůh pomsty, tak teď vypadal, jako by dostal studenou sprchu. Barvy v jeho obličeji se měnily během vteřin. Nejdřív byl úplně bílý, pak trošku růžový a nakonec rudý jako rak. (7. kapitola)

 

Nejvyšší cena za život - KaculkaB

„Kam ji mám položit? Aby se jí něco nestalo nebo nespadla.“ Hledal jsem po místnosti něco, kam bych ji položil, abych jí mohl obstarat něco k jídlu, ale když jsem opět pohlédl na její tvář, nemohl jsem ji dát z ruky. Měl jsem neodbytný pocit, že by se jí beze mě něco stalo nebo by jí někdo ublížil, jednoduše všude kolem mě na ni číhalo nebezpečí.

„Dej ji na zem, tam nemůže spadnout, jenom na ni maximálně šlápnem,“ řekla Leah. (2. kapitola)

 

„Chutná?“ zeptala se.

„Skvělé! Fakt. Ty až se vdáš, tak svýho manžela zabiješ tloušťkou.“

„To je povzbuzující.“

„Já vím,“ zasmál jsem se s plnou pusou. (10. kapitola)

 

Nenávist vs. láska - Jeanine

Z přemýšlení mě vytrhla až Alice, vrazila mi pořádnou facku a křičela na mě, abych se probral. (17. kapitola)

 

„Děkujeme, Edwarde. Opatrně s tou kyticí, Bells, čeká tě ještě rok školy,“ upozornil mě táta, jako by tušil. Nádech, výdech, tohle asi nerozdýchám. Proč se toho tak bojím?

„No o tom jsem s vámi chtěl mluvit, Charlie. Chtěl jsem vás požádat o ruku vaší dcery Isabelly, ona už souhlasila. Takže bych vás spíš chtěl požádat o požehnání,“ cysypal to na něj Edward.

„Sue, mou zbraň!“

„Tati!“ zděsila jsem se.

„Dělám si legraci, ale měla ses vidět!“ rozesmál se táta.

„To bylo vážně vtipný!“ naštvala jsem se. (27. kapitola)

Uživatelé musí být přihlášeni pro psaní komentářů.

Komentáře

1

emam

12)  emam (19.06.2013 22:03)

:D

kytka

11)  kytka (05.03.2013 10:00)

Tohle je dokonalé.

anetta

10)  anetta (03.03.2013 12:44)

Velmi křehké vztahy by se musely zkopírovat celý

Bye

9)  Bye (03.03.2013 12:19)

Tybláho, tak koukám, že na tohle si budu muset udělat čas! Ale jen podle názvů a autorů je mi jasný, že nebude promarněný. Děkuju, že si s tím dáváte takovou práci

NeliQ

8)  NeliQ (03.03.2013 10:47)

„No, tyhle znám taky. To je Sam, další frajer z La Push. Taky se dal k mormonům. A jak tak koukám, nejspíš si pořídil pár manželů.“
tak toto ma úplne položilo :D

Marcelle

7)  Marcelle (03.03.2013 10:32)

Skvělé, nejvíc mě dostalo určení polohy

Bosorka

6)  Bosorka (03.03.2013 10:25)

A to jsem se ještě nedostala na Nebrasku :D

Jalle

5)  Jalle (03.03.2013 08:15)

na Edwarda bejka nikdy nezabudnem

matysekmj

4)  matysekmj (03.03.2013 07:50)

Na začátek dne je to senzační počteníčko
Taky zjišťuji, že mám šílené mezery

3)  anonym (03.03.2013 06:22)

Ten posledni je asi nejlepsi :) :) :) :) :)

Empress

2)  Empress (02.03.2013 23:31)

Tak som sa na večer fakt pobavila. Díky!!!

Marvi

1)  Marvi (02.03.2013 23:18)

Skvělé hlášky a jak zjišťuji mám mezery... :D :D :D

1

Hledat

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Napsali jste

Náhodný obrázek